Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Už nejsou Přátelé? Jennifer Aniston nepozvala na svatbu Chandlera ani Joeyho! Jejich reakce vás ale dojme!

Už to prostě není jako dřív.
+ Další 2 fotografie
Matthew Perry (45) ani Matt LeBlanc (48) nedostali pozvánku na svatbu Justina Therouxe (44) a Jennifer Aniston (46). A rozhodně to nebylo kvůli tomu, že by sami nechtěli přijít! Co vězí za jejich absencí?

„Budu tam pro tebe.“ Těmito slovy začíná úvodní znělka seriálu Přátelé. Jenže evidentně už tak moc neplatí. Zatímco David Schwimmer (48), Lisa Kudrow (52) a Courtney Cox (51) se na svatbě televizní Rachel objevili, tak MatthewMattem ne.

Proč tomu tak bylo? LeBlanc promeškal už svatbu JenniferBradem Pittem (51). Prý kvůli natáčení nízkorozpočtového snímku v Rakousku. A nyní chyběl i na té s Justinem Therouxem. Spekuluje se o tom, že nebyl vítán kvůli románku s Aniston, o němž nedávno promluvil jeho otec. I kdyby to tak ale bylo, Matt se zachoval prostě skvěle.

„Myslím, že jsou skvělý pár. Myslím, že je šťastná. A to je vše, na čem mi záleží. Že je Jen šťastná,“ řekl pro časopis People a po chvilce ticha dodal: „Kdyby mě tam chtěla, tak jsem tam byl.“

Smutné, že?

Ještě nepochopitelnější je ale absence Matthewa Perryho. Zde už totiž důvod pro nezaslání pozvánky nevidí vůbec nikdo.

„Nebyl jsem pozván. Co se dá v takovém případě dělat? Bylo to pro mě také překvapení. Jsou hezký pár a mám z nich radost,“ zareagoval seriálový Chandler.

Skuteční gentlemani, nemyslíte?

Mohlo by vás zajímat

Další články