Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Už nechce staré železo: Borkovce Knechtová nezajímá, teď se motá kolem této kočičky!

+ Dalších 29 fotografií
Vztahy
Katarína Knechtová (37) očividně není jediná, kdo už se přenesl přes minulosti. Ani Petr Borkovec (19) se už k půlročnímu románku s výrazně starší porotkyní SuperStar 2018 nevrací. Místo toho se na Instagramu rozplýval nad úplně jinou dívkou!

Petr Borkovec nový objev? Zdá se, že Katarínu Knechtovou už hodil za hlavu. Aby také ne, vždyť slovenská zpěvačka mu dala sbohem už začátkem prosince. Užírat se tím by byla ztráta času.

Vše nasvědčuje tomu, že se v Borkovcovi probudily city k jiné dívce. Nedávno zveřejnil na Instagramu její fotku a vylil si srdíčko!

„Asi v roce 2015 jsem ji poznal. Vždy, když jí napíšu, vždy mi vyhoví, povzbudí mě. Mám ji moc rád. Navždy v mém srdci,“ rozplýval se Petr, ale vzápětí příspěvek smazal.

Těžko říct, proč to finalista SuperStar 2018 vůbec dělá. Není to zdaleka poprvé, co něco přidal na sociální sítě a za pár minut to bylo pryč. Možná i to je jeden z důvodů, proč ho Knechtová poslala k vodě. Roztěkaného chlapečka, jenž si není jistý svým jednáním, si do života pustí málokterá žena.

Mohlo by vás zajímat

Další články