Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Už nebudeš mít hlad, už nebudeš plakat: Matka mrtvého chlapečka zahrabala do hnoje

Zdroj: Profimedia.cz
vražda
Nepochopitelný případ vyšetřuje v těchto dnech policie v Rusku. Osmadvacetiletá Julia Khabitova se přiznala, že před více než dvěma měsíci zabila svého ročního chlapečka Timura. Důvodem prý bylo, že neměla dostatek peněz na nákup jídla a její dítě bylo pořád hladové. Proto Timura uškrtila a zakopala do hnoje na zahradě. O šokujícím případu informuje britský deník Daily Mail.

Osmadvacetiletá Ruska nejprve nechtěla přiznat, že svého malého synka zabila. Tvrdila jen, že dítě zmizelo. Po dvou měsících ji však policie zadržela a byla provedena rekonstrukce zločinu. Vražedkyně s panenkou v rukách policistům ukázala, jak svého ročního syna zabila. Okolo krku mu uvázala lano a škrtila ho, dokud nezemřel, poté mu v hnoji na zahradě vyhrabala „hrobeček“, do kterého chlapce vložila a zahrabala.

„Uškrtila jsem ho, zabalila do přikrývky a pohřbila pod hnojem,“ řekla žena policii. Přes slzy, které se jí při rekonstrukci draly do očí, také přiznala, že Timurovi před smrtí řekla: „Všechno bude dobré, už nikdy nebudeš mít hlad, už nikdy nebudeš plakat.“

Důvodem vraždy bylo prý právě to, že pro Timura neměla dostatek jídla. Timurův otec Denis Tkačev (34) údajně Khabitovou opustil, protože měla podle jeho slov nového nápadníka. Khabitova měla v době vraždy ještě pětiletou dceru a podle svých slov nemohla obě děti uživit. „Neměla jsem dost peněz ani na to, abych mu koupila jídlo,“ řekla policii.

Denisova matka nemohla uvěřit, co její „snacha“ provedla. Prý byly její děti vždy slušně oblečeny, vždy měly co jíst a Khabitova je obě moc milovala. Dokonce prý nedávno začala pracovat jako skladnice, platila chůvu a přesto tvrdila, že se nemůže o dítě postarat. Pokud ji soud usvědčí, hrozí jí až dvacet let za mřížemi.

Související články

Další články