Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Už mu krachl další vztah: Vojta Kotek se rozešel s krásnou Valérií!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
Neštěstí ve hře, štěstí v lásce? Sympatický herec Vojta Kotek (30) to má přesně naopak. Tomuhle talentovanému fešákovi na osudovou lásku ještě nenarazil. S grafičkou Valérií Rónovou, dcerou známého sochaře, to vypadalo nadějně. Kotek ale přiznal, že i tenhle vztah už došel ke svému konci.

Vojta Kotek (30) je opět k mání, děvčata! Zdá se,, že herec se snad nikdy neusadí. Vztah s Valérií Rónovou sice vypadal na osudovou lásku, ale ani tentokrát to nevyšlo.

„To se někdy stává. Já jsem si říkal, že budu mít volný rok a klid, ale zase to vypadá jinak, zkouším v divadle, mám tam dva filmy, začíná se to plnit ten diář, tak myslím si, že to bude stejný jako každý rok, budu makat jako šroub,“ potvrdil rozchod Top Staru na Primě Kotek, který se tak místo přítelkyně bude věnovat hlavně práci.

Fešák, kterého v roce 2004 proslavila komedie Snowboarďáci, kromě přítelkyně přišel ještě o jednu věc. Přestal kouřit. No, to bude pořádně nudný rok!

Související články

Další články