Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Už mě štveš, už mě se*eš! Krize Agáty a Jakuba Prachařových nebere konce

Zdroj: archiv
+ Dalších 42 fotografií
krize pokračuje
Manželství Agáty (34) a Jakuba Prachaře (35) prochází již několik týdnů krizí. V období kolem Velikonoc prosáklo na veřejnost, že se pár potýká s dlouhodobými problémy. Celou kauzu odstartovala sama modelka a po týdnu už žádala veřejnost a novináře, ať jí dají pokoj. Agáta i Jakub se přestali k tématu jejich manželství vyjadřovat, na sociálních sítích však dále lidé posílají oběma manželům jasné vzkazy.

Spousta lidí i nadále řeší manželství Agáty a Jakuba Prachaře a na celou situaci mají jasný názor. Jak to tak bývá, snazší je řešit problémy druhých než ty svoje, a tak analyzují, radí a doporučují. Velkou vlnu komentářů rozpoutala fotografie, kterou zveřejnil Jakub (35), na které je pět lístků do kina. Sledující se okamžitě začali ptát, čí lístky jsou a s kým Jakub za kulturou vyráží.

Horlivou slovenskou komentující fotografie nenechala v klidu a napsala k ní rozvášněný komentář. „Dejte se s Agátou dohromady. Už mě štveš. Už mě se*eš. Mám vás ráda. Agátu, tebe, vaše děti i celou rodinu. Severní vítr je krutý…“ Tento vzkaz nezůstal bez odezvy ostatních komentujících, kteří měli potřebu vyjádřit k celé situaci svůj názor.

Jestli si Jakub vzal vzkaz od neznámé ženy k srdci, zatím není jasné. Před Agátinými narozeninami se z jejich domu odstěhoval, aby se tři dny nato s kufry zase vrátil. Jaká je situace u Prachařů nyní, vědí jen oni dva a jejich rodina. Oba mlčí jako hrob a Agáta (34) se na sociální síti chlubí už jen dětmi a prací… Jak tohle dopadne?

Související články

Další články