Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Už máte vybranou dovolenou? Ve Španělsku vyroste hotel, díky kterému budete moci virtuálně cestovat do vesmíru!

Hotel bude situován na umělém ostrově.
+ Další fotografie

Pokrok nelze zastavit. Tisková agentura Ferrari press představila plány hotelu, který umožní svým klientům virtuálně cestovat až do vzdáleného vesmíru!

Hotel by měl být vybudován na umělém ostrově u španělské Barcelony. Jeho okna budou jako průhledné sklo displeje, které jednoduše zapnete, když budete chtít „letět“ do vesmíru, a zase je vypnete, když se vám zachce vrátit se do reality. Kalifornská společnost Mobilone říká, že teď už bude mít každý možnost zaletět si do vzdálené galaxie. Společnost plánuje na začátku investovat 2 miliardy dolarů. Hotel bude mít okolo dvou tisíc apartmánů a luxusních rezidencí.

Tato budova bude patřit mezi nejvyšší v Evropě na umělém ostrově. První návrhy, které vytvořil španělský architekt Erik Morvan, jsou už dokončené. Společnost se může pochlubit, že bude hotel svým hostům nabízet neuvěřitelné zážitky.

Mohlo by vás zajímat

Další články