Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Už mám dost té opice na podpatcích, řekla ředitelka neziskovky o Michelle Obama: Starostka radostně přitakala!

Už mám dost té opice na podpatcích, řekla ředitelka neziskovky o Michelle Obama: Starostka radostně přitakala!
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Tyhle dámy si asi myslely, že když vláda amerického prezidenta Baracka Obamy končí, tak už můžou na sociálních sítích házet rasistické urážky. Teď to ale vypadá, že útok proti Michelle Obama bude stát obě místo. Co se stalo?

Pamela Taylor je ředitelka neziskovky, která má pomáhat rozvoji sociálních služeb v městečku Clay ve státě Florida. Ta už se třese na prezidenta Trumpa a hlavně se těší na výměnu první dámy. "Bude tak osvěžující mít v Bílém domě opět první dámu, co má styl, vkus, krásu a důstojnost. Už mám dost sledovat tu opici na podpatcích," napsala ve svém příspěvku.

Jejímu příspěvku se zasmála i starostka mini městečka Clay (491 obyvatel, žádný černoch) Beverly Whaling. "Zlepšila jsi mi den, Pam," připsala jí k urážlivému komentáři.

Jenomže to dámy netušily, co zvládnou sociální sítě Příspěvek se začal šířit Facebookem jako tsunami a znechutil tisíce lidí. Vznikla petice za jejich odvolání, kde je už přes 90 tisíc podpisů.

Zatím to vypadá, že bude odvolána pouze starostka města. Ta pomáhala seniorům hledat nové domovy a měla přístup k federálním penězům. Obě ženy se brání, že jejich reakce nebyla rasistická. Prý jde o celkový vzhled první dámy, ne její barvu pleti.

Pokud se chcete podívat na prsa budoucí první dámy Melanie Trump, klikněte ZDE.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy