Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Už mají jasno! Narodí se Meghan a Harrymu holčička, nebo to bude chlapeček?

Narodí se Meghan Markle holčička, nebo chlapeček?
+ Dalších 26 fotografií
Radostná novina o tom, že Meghan Markle (37) je těhotná je venku teprve několik desítek minut. Ale zkušené porodní báby už mají jasno: narodí se chlapeček, anebo holčička?

Královská rodina se opět rozroste! Meghan Markle a princ Harry čekají prvního potomka a blahopřeje jim celý svět. Zároveň se vášnivě probírá pleť jejich miminka, vévodkyně ze Sussexu je totiž mulatka a je vysoce pravděpodobné, že vzhled bude dítě dědit po ní.

Neméně příznivce Harryho a Meghan zajímá pohlaví jejich děťátka. Když se na nejnovější fotky Meghan podívají svým zkušeným okem porodní báby, hned mají jasno. Staré pořekadlo totiž praví, že kulaté bříško značí narození holčičky. A přesně to je případ bývalé americké herečky.

Není jasné, zda si populární manželský pár nechal prozradit pohlaví od gynekologů. Pravděpodobně ale ne a bude to i pro ně překvapení až do porodu. Není však pochyb o tom, že v sázkových kancelářích se zase dveře několik měsíců netrhnou.

Mohlo by vás zajímat

Další články