Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Už má Karolínu také pod kůží! Michal Hrdlička odhalil tetování v podobě K!

A je tam!
Zdroj: instagram
+ Dalších 5 fotografií
Před pár dny vystavila Karolína Plíšková na Instagram nejen svou dokonalou postavu v plavkách, ale také nové tetování v podobě písmena M. M jako Michal, a všichni netrpělivě čekali, jestli Michal vyzná Karolíně lásku podobným způsobem. Dočkali jsme se. Inkoust tenhle pár spojil navždycky!

Vypadá to, že tyhle hrdličky si nechaly tetování udělat ve stejný čas, protože vypadají dost podobně. Karolína má emko a Michal nyní ukázal káčko, které zdobí jeho vypracovaný bok. Pár svůj vztah očividně bere velmi vážně.

Michal nejednou ukázal, že je opravdový chlap, když Karolínu plně podporoval na French Open a ještě jí zpříjemňoval volné chvilky nějakou tou romantikou. Teď si společně užívají sluníčka a romantiky ještě víc.

Spojení inkoustem je poměrně velký krok, odstranit takovou ozdůbku totiž není sranda. Je tedy vidět, že to spolu myslí vážně a počítají, že budoucnost stráví spolu. Stane se snad z hrdličky Karolíny v dohledné době paní Hrdličková s velkým H? Moc jim to sluší, takže vlastně proč ne.

Navíc nejen Karolína má super postavu, Michalovy svaly by mu mohl závidět kdejaký vrcholový sportovec! Buchty na břiše si tedy upekl velice dobře!

Související články

Další články