Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Už má dárky pro přítele: Agáta Prachařová promluvila o novém vztahu a Vánocích

Agáta už je na Vánoce nachystaná.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
exkluzivně
Bývalá modelka Agáta Prachařová (34) si momentálně užívá intenzivního vztahu s pohledným makléřem Zdeňkem Turkem. Pro extra.cz prozradila, jestli spolu už bydlí a jak se chystá na Vánoce. Před nedávnem prozradila, že chce oba dva tatínky svých dětí pozvat ke štědrovečernímu stolu. Vyjde jí tento smělý plán?

Agáta Prachařová (34) si aktuálně užívá nový vztah s přítelem Zdeňkem Turkem. Bývalá modelka přiznala, že už má nakoupené dárky, a to samozřejmě i pro něho. "Kupuju dárky všem," prozradila. Momentálně je podle vlastních slov šťastná, na čemž se podílí i fakt, že už má napečené cukroví a na Vánoce je z velké části už připravená.

Uvidíme, jestli vyjde Agáty plán, se kterým se před nedávnem svěřila redaktorovi eXtra. Chtěla totiž pozvat oba tatínky svých dětí - Jakuba Prachaře a Mirka Dopitu - k jednomu štědrovečernímu stolu. Těžko říct, jestli zároveň pozve i svého současného partnera Zdeňka.

Všichni tatínci u stolu

Agáta si hlavu s rozvodem nedělá a plně se soustředí na své dvě děti, chod domácnosti a nový vztah, díky kterému je po dlouhých měsících opět šťastná. Na otázku, zda s novým partnerem už bydlí, odpověděla velmi rázně. "Určitě spolu nebydlíme." Což je vzhledem k tomu, že spolu randí teprve několik měsíců, ne-li týdnů, pochopitelné.

Agáta se nechala také slyšet, že do domu si nikoho po všech zkušenostech jen tak nenastěhuje. Přece jen už není sama a jeho součástí jsou i děti Kryšpín (8) a Mia (2), kterým se chce maximálně věnovat.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy