Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Už kdysi slavila velký úspěch: Dvanáctiletá Ester Ledecká nemohla tušit, kam se dostane!

Takhle vypadala zlatá Ester Ledecká ve dvanácti letech!
Zdroj: Petr Kraus/Facebook.com
+ Dalších 19 fotografií
Už jako dvanáctiletá měla sport v malíčku. Ester Ledecká (22) nepřestává překvapovat. Začíná se ukazovat, že dcera zpěváka Janka Ledeckého (55) byla ke zlatému olympijskému úspěchu jednoduše předurčena. Takhle válela rozkošná mladičká Ester ve Špindlerově Mlýně!

Už 22. června 2007 mohla spousta lidí začít tušit, že to Ester Ledecká (22) dotáhne daleko. Již jako dvanáctiletá strčila všechny ostatní do kapsy.

První mimořádný úspěch se jí podařil už ve Špindlerově Mlýně, kde před deseti lety zničila v běhu do vrchu všechny soupeře. Není divu, vždyť už od pouhých pěti let ji maminka Zuzana Ledecká vedla k tomu, že přijmout se dá jedině výhra. Že nic dalšího zkrátka neexistuje.

A tohle životní motto proměnila Ester ve skutečnost v neděli na zimní olympiádě v Pchjongčchangu. Vítězstvím v superobřím slalomu vyrazila dech celému světu. A o další olympijský kov zabojuje ještě tuto sobotu.

Tady se podívejte, jak vypadala Ester jako úplně maličký špunt!

Související články

Další články