Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Už jste viděli přítele seriálového Sheldona Coopera? Je to sympaťák a strašně jim to spolu sluší!

Moje místo. Můj přítel.
Zdroj: Instagram, Facebook
+ Další 3 fotografie
Už několik sezon hraje nerda dr. Coopera sympatický Jim Parsons (42). Ten o svém vztahu s režisérem Toddem Spiewakem moc nemluvil. Až v roce 2012 v rozhovoru pro New York Times prozradil, že nemá přítelkyni, ale přítele. A to už přes deset let. Herec a režisér jsou spolu od roku 2002 a moc jim to spolu sluší. No uznejte sami!

Jim Parsons kromě všech Emmy za seriál Teorie velkého třesku získal i jednu za inspirativní život pro homosexuály. V roce 2013 si z Beverly Hills odnesl Inspiration Award od organizace podporující osoby s menšinovým sexuálním zaměřením.

Právě tam Jim promluvil o svém životě s Toddem. „Svůj vztah jsem nikdy nebral jako projev aktivismu. Je to láska, ranní káva, společné chození do práce, praní, venčení našich psů, obyčejný život a nudná láska,“ přednesl tenkrát dojatý Jim.

Ten ani svůj Instagram nezaplňuje denně zamilovanými fotkami, jak to dělají jiné páry. Fotí se se svým přítelem na dovolených, se psy nebo na akcích. Prostě takové manželství po deseti letech. I když zatím nejsou ani zasnoubeni.

Související články

Další články