Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Už jste slyšeli o Jonášově metodě početí? Vykašlete se na antikoncepci a řiďte se hvězdami

Stále se necítíte na zakládání rodiny?
Zdroj: profimedia.cz
Pokud patříte k odpůrcům hormonální antikoncepce a kondom u vás nepřichází v úvahu, je tady ještě možnost přerušované soulože. Jenže kdo z nás by na to spoléhal, pokud má pocit, že správná doba pro zakládání rodiny ještě nepřišla? Vyzkoušejte Jonášovu metodu, která vychází z postavení hvězd!

V dnešní době do svého těla vpouštíme tolik škodlivin, že je dobré nezahlcovat se dalšími škodlivinami, pokud nutně nemusíme. O hormonální antikoncepci koluje spousta názorů, a pokud nepatříte k jejím příznivcům a hledáte nějaké alternativnější způsoby ochrany, máme pro vás tip.

Jonášova metoda početí je velmi účinným způsobem, jak si ohlídat své plodné a neplodné dny. Logicky tedy není určena jen pro ty, co se na zakládání rodiny ještě necítí. Může být velkým pomocníkem i pro vás, co si miminko přejete a stále ne a ne otěhotnět.

S touto alternativní metodou přišel slovenský lékař MUDr. Eugen Jonáš. Jde o výpočet plodných dnů podle astrologických výpočtů. Tyto výpočty se odvíjejí od vzájemného postavení Slunce a Luny (solilunární fáze) v momentě vašeho narození a data, kdy bude mezi tělesy opět stejný fázový úhel. Logicky tak pro každého z nás platí jiné plodné a neplodné dny.

Není tedy pravdou, že byste se měla spoléhat na ty lékařské, které jsou pro každého stejné. Pokud jste této cestě otevření, uvidíte, že to pro vás bude vhodný způsob ochrany. Stačí znát jen své datum, čas a místo narození.

Související články

Další články