Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Už jste slyšeli o aplikaci TIK TOK? Teenageři jejím prostřednictvím dobývají SVĚT!

+ Další 2 fotografie
Aplikace Tik Tok je světovým fenoménem. Už jste se seznámili s touhle mediální aplikací pro vytváření a sdílení krátkých videí? Představíme vám největší hvězdy.

TIK TOK, tak zní jedna z nejúspěšnějších aplikací, která nechává za sebou i takové giganty, jako je například Facebook nebo Whatsupp. O co že to jde? Kde se vzala? Jedná se o čínskou aplikaci, která napodobuje již neexistující appku musical.ly a která doslova pobláznila děti na celém světě!

Mladí lidé se natáčejí na krátká videa, kde zpívají nebo dělají, že zpívají, tančí a předvádějí různé bláznoviny. „Novodobé“ děti mají často několik set tisíc svých sledujících fanoušků. Jedním z nejznámějších českých uživatelů je například youtuber Patrik alias „PJAY“, který se může pochlubit svými sto padesáti tisíci followery na Instagramu. O takovém počtu sledujících se může často mnohým jen zdát!

Další z „celebrit“ slavné aplikace jsou tanečníci David alias „Dejivtt“ nebo David alias „Nachty“, kteří ve svých videích sázejí na libové vizuální efekty. Abychom nezmiňovali jen chlapecké pokolení, tak co nabídnout má i zpěvačka Naty Hrychová, která se může taky pochlubit spoustou příznivců. Rozhodně stojí za to to vidět! Tak co? Máte už taky svou aplikaci Tik Tok? Jak se vám aplikace líbí? Co na ni říkáte?

Související články

Další články