Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Už jste slyšeli Kabát a jejich hymnu hokejového mistrovství? Tady je! Chybí jen jediné - Ornella!

Kabáti a jejich hymna pro MS 2015.
Zdroj: YouTube
Kdo jiný by měl dodat hymnu pro hokejové mistrovství světa v Praze (a údajně jakési Ostravě) 2015 než Kabáti. Díky trošku podivnému marketingu se o tom zase tolik neví.

Velká část fanoušků o songu, kterým Kabáti "brousí nože", vůbec neví, byť třeba protikabátí sekce naší redakce už stihla hymnu letošního šampionátu totálně zhejtovat

Píseň je prý "darem" kapely fanouškům hokeje u nás a kapela s ní vystoupila živě, tedy mrtvě, ale jakoby živě během úvodního ceremoniálu mistrovství. Píseň a celý kabátí přínos je pěkný, jen v něm trestuhodně chybí jakákoli zmínka o Ornelle Koktové (22), což je tak trochu zločin, to tu cítíme tak nějak všichni.

Kabáti jsou s českými hokejkami spojeni odjakživa, starší ročníky z řad čtenářů eXtra (namátkově Karel Gottů (75), Zdenda Pohlreich (58) a další) si možná vzpomenou, jak hráči po vítězství ve Vídni 1996 polili šampusem tehdejšího premiéra Václava Klause a k tomu zpívali "Vašku, ty jsi klasa chlap".

Song Brousíme nože vyjde na chystaném albu a my hlavně doufáme, že v případě vítězství přichystají hokejky nějaké to nepěkné přivítání v kabině i pro Miloše Jitrnici (70).

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy