Vypadají jako ostří hoši! Lezli do terárka k aligátorovi, nechali se pokousat dravou želvou a mládětem krokodýla. Když však přijde na běžnou ženskou záležitost, jako je depilace, hrnou se jim slzy do očí!

Mladý blonďák ze Šílené trojky se rozhodl pro depilaci celého těla pomocí horkého vosku. Návštěva depilačního salonu se ale změnila v horor poté, co se depilačních pomůcek zmocnili jeho dva zlomyslní parťáci.

Depilace pomocí horkého vosku je zcela běžná procedura, kterou si ženy nechávají odstraňovat chloupky nejen z nohou, rukou a podpaží, ale třeba i z intimních partií. Na první pohled to možná pro muže vypadá jako maličkost.

Na vlastní kůži to ale zřejmě jen tak nějaký chlap nevydrží. Marty, Hornet a Kobe se ale považují za drsňáky, které hned tak něco nezastaví.

A tak se to rozhodli vyzkoušet – na Martyho kůži! Už po sejmutí prvního depilačního papírku mladík kvílí bolestí. Jeho zlomyslní kamarádi se v depilaci doslova vyžívají. „Když tady leží ty ženský, tak to u toho taky tak řvou?“ ptá se zhruba v polovině procesu oběť depilace.

A sympatická asistentka z kosmetického salonu odpovídá, že nikoli, že právě on je na tom úplně nejhůř.

Depilace pokračuje od nohou přes zadek a třísla až do podpaží, kde ukápne i několik kapiček krve. Na konci je Marty značně zdrcený. „Dámy a pánové, tak takhle nějak vypadá tradiční návštěva kosmetického salonu. Můžu jen doporučit,“ pronese ironicky na závěr. A je jasné, že by se do svého zadku možná nechal raději znovu kousnout od kajmanky než podstupovat tuto klasickou ženskou proceduru! Jak celá procedura probíhala, se můžete podívat v novém dílu bláznivého pořadu Šílená trojka.