Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Už jsou svoji: Jiří Langmajer si vzal Adélu Gondíkovou, pozvali přes 300 hostů

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Romantická veselka
Co všichni tušili, se v sobotu odpoledne stalo skutečností. Jiří Langmajer (54) s Adélou Gondíkovou (45) ještě v pátek tvrdili, že se brát nebudou. Mlžení si náležitě užívali a o pár hodin později si řekli své ano. Na svatbu do Kostelce u Křížů nedaleko Prahy pozvali na 300 hostů, po obřadu začne koncert kapely J.A.R.

Trošku jako malé děti mlžili Jiří Langmajer a Adéla Gondíková o své sobotní svatbě. Do poslední chvíle tvrdili, že akce Kouba se žení je pouhý vtip. Po čtvrté odpoledne si ale řekli své ano a po letech vážného vztahu jsou z nich manželé.

„Společně konečně oženíme Koubu! Tak hurá na to,“ stálo v pozvánce na koncert, ze kterého se dle očekávání vyklubala svatba a kapela J.A.R. zahraje novomanželům na oslavu.

Langmajer s Gondíkovou pozvali přes 300 hostů, hercův otec přijel v karavanu, někdo dokonce do Kostelce u Křížů přiletěl helikoptérou.

Kromě rodiny a blízkých přátel jsou mezi svatebčany i hvězdy. Dorazil třeba zpěvák Dan Bárta, Martin Dejdar, Richard Genzer, Veronika Arichteva, Pavel Vítek a mnozí další.

Ne všichni pravděpodobně zůstanou na mejdan s koncertem. Přesto novomanžele čeká oslava sňatku, jak má být.

Související články

Další články