Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

UŽ JSI MOJE NAVŽDY: Koloušek Lucie Bílé (52) Radek Filipi (35) si ji nechal vrýt pod kůži!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
tetování
Takové gesto Lucie Bílá (52) zřejmě nečekala. Její o 17 let mladší milenec Radek Filipi (35) se rozhodl, že už si Lucii nikdy nikým nenechá vzít. Její podpis si dal vytetovat na levou paži. Zdá se, že láska tohoto párečku stále vzkvétá!

Radek Filipi svou lásku k Lucii Bílé vyjadřuje poměrně často. Především jeho instagramový profil je plný zamilovaných fotek, k nimž Radek připisuje velmi roztomilé vzkazy. To už mu ale zřejmě nestačilo, a tak si nechal podpis mnohonásobné zlaté slavice vytetovat i s pověstným srdíčkem, které k podpisu Lucie vždy přikresluje.

Radek a Lucie se na pár měsíců odloučili a vypadalo to, že jejich láska je nenávratně v tahu. Jejich láska však překonala všechny překážky a hrdličky spolu začaly brzy opět tokat. Nyní to vypadá, že ve vztahu udělali další krok. Radek má Lucii pod kůží. Je tento odvážný krok předzvěstí definitivního stvrzení vztahu svatbou

Fanoušci Lucie a Radka jsou z jeho tetování nadšení. Pod jeho příspěvkem jim přejí, aby jim to vydrželo navždy a Radka chválí za nádherné gesto. Co si o tom myslíte vy?

Související články

Další články