Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Už jen plot a vyplít záhonky: Snoubenka Plekance Šafářová dostavila nový dům

Lucie Šafářová: Snoubenka Plekance dostavila nový dům
Zdroj: profimedia, eXtra/Martin Procházka, koláž eXtra
+ Dalších 11 fotografií
Bydlení

Po dvou a půl letech je konečně hotovo! Extenistka Lucie Šarářová (34) konečně dostavila společně s kamarádem dvojdomek v pražském Radotíně. V galerii se můžete podívat, jak jejich společné království vypadá.

Lucie Šafářová jako stavitelka

Začátkem roku 2019 byla v pražském Radotíně jen prázdná jáma, o rok později již šlo spatřit dvě patra. Letos v červnu už to vypadalo jen na posledních pár týdnů do předání stavby.

Dvojdomek se světlou fasádou vypadá skvěle. Poslední úpravy však ještě nejsou dotažené, o čemž vypovídá nedodělané oplocení a "přenosná kadibudka“ na pozemku.

Lákavá investice

A proč si dům extenistka Lucie Šafářová vůbec pořizovala, když má bydlení v bytě v Praze i na Kladně, kde hraje hokejista Tomáš Plekanec, se kterým má roztomilou dcerku Leontýnku?

„Jde o investiční projekt, nemám v plánu tam bydlet. Byla to investiční nabídka od společného známého (s majitelem vedlejšího pozemku hokejisty Petra Vampoly – pozn. red.). Žádné budoucí hnízdečko lásky podle spekulací,“ prozradila nám předloni sympatická bývalá sportovkyně, nyní máma na plný úvazek.

Podle výpisu z katastru nemovitostí Šafářová dál trpělivě čeká, prodej nechce uspěchat.

A tak jí polovina dvojdomku ještě nějakou chvíli bude říkat paní…

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy