Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Už je z ní paní Limberská: Plzeňský fotbalový rebel se oženil

Zdroj: Instagram
+ Dalších 28 fotografií
Svatba v ráji
Fotbalista David Limberský (35) se dnes oženil. I když se spekulovalo, že si plzeňský fotbalista svoji milou vezme až o víkendu, nyní se ukázalo, že to má zamilovaný pár už za sebou. David si vzal svoji milovanou přítelkyni Lenku Olbertovou (35).

Už je v chomoutu. Plzeňský fotbalista David Limberský si dnes vzal Lenku Olbertovou. Oba umístili na Instagram překrásnou svatební fotografii. Novopečená nevěsta ji doplnila dojemným slibem.

"ODEVZDÁVÁM SE TOBĚ Davide... Nevím, co nás čeká v dalších dnech, ale všechno chci prožít s Tebou. PŘIJÍMÁM TĚ. Jsi jiný, než jsem já. Máš mnoho bezvadných vlastností a spoustu dalších, které mi možná už teď lezou na nervy. Ale přijímám Tě takového, jaký jsi"...pokračovala dojatá Lenka.

Slavný český fotbalista David Limberský měl dnes poslední den jakožto svobodný muž. Sám o tom informoval na svém instagramovém profilu v posledním přidaném příspěvku, na kterém je v obětí se svou láskou. Oba vypadají moc spokojeně a především šťastně.

Svatba proběhla na Mauriciu, kde spolu byl pár na dovolené. David dlouhonohou modelku požádal o ruku loni v luxusním resortu Chateau Mcely.

Před svatbou proběhla rozlučka se svobodou. Během rozlučky to Limberský pořádně rozparádil i s kamarádem Krmenčíkem, jehož auto ještě tu noc bouralo. Chlapce po jejich divočení museli vyvést z klubu.

Lenka se kdysi svěřila s detaily ohledně svatby. "Svatbu nebudeme mít v České republice. Bude to na jaře, v teple, v exotice, abychom si užili tu romantiku sami dva," uvedla Lenka v pořadu Top Star na FTV Prima. Podívejte se do fotogalerie na krasavici Lenku a jejího rebelského manžela.

Související články

Další články