Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Už je ve vile! Agáta Hanychová se pochlubila první fotkou z Like House

Agáta Hanychová dorazila do Like House vily
Zdroj: Se souhlasem Agáty Hanychové
Instanews

Agáta Hanychová (36) konečně dorazila do vily Like House. Jak se jí mezi influencery povede? Krásná Denisa Spergerová (21) se zase pochlubila fotkou v plavkách z Mexika. Jsou tu Instanews, mrkněte ještě na vzpomínky Veroniky Arichtevy (35) na StarDance.

Archiv Veroniky Arichtevy

Začala taneční show StarDance a při této příležitosti zavzpomínala na svou účast i herečka Veronika Arichteva (35). S fanoušky se podělila o archivní snímky v broskvových šatech. Pamatujete si, jak zářila na parketu?

Bohyňa Andrea Verešová

Modelka Andrea Verešová (41) je absolutní bohyně. Na novém snímku jí to neskutečně sekne. "Snažím se dělat to nejlepší a vždy podporovat jiné ženy v jejich cestách," dodala modelka, která se na Instagramu rozpovídala o žárlivosti.

Agáta Hanychová je ve vile

Modelka Agáta Hanychová (36) už nastoupila do vily Like House. "Tak jsem tu a zatím živá," pochlubila se. Tak uvidíme, jak jí to mezi influencery půjde.

Krásná Denisa Spergerová

Modelka a Miss Czech Republic 2019 Denisa Spergerová (21) se pochlubila fotkou v černých plavkách. Svoji dokonalou postavu vystavila v Mexiku. Jak se vám nejkrásnější žena Česka líbí?

Související články

Další články