Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Už je v chomoutu! Herec Hynek Čermák (44) se oženil se svou přítelkyní (24) po dvouletém vztahu

Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Hvězda filmu Gangter Ka se o víkendu oženil se svou o dvacet let mladší přítelkyní Veronikou Mackovou. Pár spolu randil dva roky.

Znají se sice pouze dva roky, ale už když se při natáčení seznámili, Veronika prý Hynka úplně očarovala Od počátku to je velká láska, a tak si pár řekl své ano v sobotu v kapli svaté Kláry v pražské Tróji.

Čermák tehdy kvůli Veronice odešel od Daniely Choděrové a dvou dětí a navzdory tomu, že vztahu nikdo nedával moc velkou šanci, tak si mladší přítelkyni nakonec vzal a všechny tím překvapil.

O svatbě se Hynek rozpovídal již na jaře, kdy nepřímo naznačil, že by se mohl letos oženit. V minulosti podle vlastních slov na tento závazek nebyl připraven. Teď je ale všechno jinak. „Svatba je o tom, že někomu slíbíte, že s ním budete v dobrém i zlém. To je sakra velký slib. A teď už se na něj cítím. Jsem sám zvědavý, jak odolám,“ uvedl tehdy pro magazín Zoot

V minulosti také vyvrátil tvrzení, že by větší věkový rozdíl mohl hrát ve vztahu roli. „Není to o tom, že bych hledal mladší partnerku, ale když se zamilujete, co máte říct? Miluju tě, ale nejde to, protože jsi o dvacet let mladší? Myslím, že nejsem první ani poslední, komu se to stalo. Nutno říct, že Veronika není typická mladá holka. Je to taková stará duše,“ dodal.

Související články

Další články