Znají se sice pouze dva roky, ale už když se při natáčení seznámili, Veronika prý Hynka úplně očarovala. Od počátku to je velká láska, a tak si pár řekl své ano v sobotu v kapli svaté Kláry v pražské Tróji.

Čermák tehdy kvůli Veronice odešel od Daniely Choděrové a dvou dětí a navzdory tomu, že vztahu nikdo nedával moc velkou šanci, tak si mladší přítelkyni nakonec vzal a všechny tím překvapil.

O svatbě se Hynek rozpovídal již na jaře, kdy nepřímo naznačil, že by se mohl letos oženit. V minulosti podle vlastních slov na tento závazek nebyl připraven. Teď je ale všechno jinak. „Svatba je o tom, že někomu slíbíte, že s ním budete v dobrém i zlém. To je sakra velký slib. A teď už se na něj cítím. Jsem sám zvědavý, jak odolám,“ uvedl tehdy pro magazín Zoot.

V minulosti také vyvrátil tvrzení, že by větší věkový rozdíl mohl hrát ve vztahu roli. „Není to o tom, že bych hledal mladší partnerku, ale když se zamilujete, co máte říct? Miluju tě, ale nejde to, protože jsi o dvacet let mladší? Myslím, že nejsem první ani poslední, komu se to stalo. Nutno říct, že Veronika není typická mladá holka. Je to taková stará duše,“ dodal.