Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Už je v 9. měsíci, ale stejně neposedí: Slavná těhulka z Ohnivého kuřete určitě porodí pořádného cvalíka!

Herečka to má už za pár.
Zdroj: instagram
+ Dalších 12 fotografií
Těhulka Kristýna Leichtová (32) už to má za pár. Oblíbená herečka známá především ze seriálu Ohnivé kuře očekává narození svého prvního potomka snad každým dnem. Kráska se rozhodla, že i v 9. měsíci ještě provětrá svůj pupíček, a vyrazila s ním do lesa na houby. Co nakonec ukořistila v lese?

Kristýna Leichtová si chtěla trochu odpočinout od mateřské dovolené a vyrazila sbírat houby. Přestože se již blíží hereččin porod, vypravila i se svým obřím pupkem do lesa načerpat čistý vzduch a trochu zarelaxovat. Její pupíček je stále „na houbách“, takže nesla poněkud těžký náklad. Domů si nakonec odnesla i pořádný košík hub!

Dlouhou dobu se spekulovalo o tom, že je herečka a především hvězda Ohnivého kuřete Kristýna Leichtová těhotná. Kristýně se opravdu podařilo těhotenství tajit do poslední chvíle. Když už to nešlo tajit, šla na letošním Febiofestu s pravdou ven. Potvrdila, že pod srdcem nosí dítko už čtyři měsíce. Nyní je už v devátém měsíci těhotenství.

Herečka se se svým partnerem, režisérem Vojtěchem Štěpánkem, na miminko už moc těší. Na své sociální síti zveřejnila krásný komentář, kde svému milému děkuje za podporu v tomto životním období. „Mám vedle sebe někoho, kdo mi po celou dobu nepustí ruku,“ napsala rozněžněná těhulka.

Mohlo by vás zajímat

Další články