Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

UŽ JE TO TADY! Lidskému Kenovi Rodrigu Alvesovi se začal rozpadat obličej! Proč teď vypadá, jako by měl lepru?

Zdroj: archiv
+ Dalších 9 fotografií
33letý lidský Ken Rodrigo Alves to tentokrát opravdu přehnal! Laserová procedura, kterou podstoupil, mu rozežrala obličej až do masa. Pět dní se musel skrývat doma a nemohl vůbec vylézt na slunce. Zmeškal kvůli tomu i pooscarový mejdan u Eltona Johna!

Alves podstoupil omlazující proceduru jenom tři dny poté, co si nechal udělat facelift. Není tedy divu, že se jeho obličej začal úplně rozpadat. A to zdaleka nebyl jediný problém, který mu procedury způsobily.

Během dnů, kdy se mu hojil obličej, vynechal dietu, kterou obvykle drží, a hned to na něm bylo znát. „Lidé mi komentují nejnovější fotky s tím, že na nich mám dost upnuté oblečení. To není oblečením, to je mnou, jsem tlustý!“ posteskl si pro Daily Mail. Pokud váhu neshodí, neváhá se vydat cestou liposukce. Ostatně nebylo by to poprvé!

Alves podstoupil celkem asi 51 chirurgických zákroků. Jeho obsese nebere konců, ale že je nemocný, si stále nepřiznává. 373 tisíc dolarů je částka, kterou doposud utratil za své zkrášlovací procedury! Kam až hodlá zajít?!

„Kvůli poslední proceduře jsem musel dokonce zrušit účast na pooscarovém večírku u Eltona Johna! Ale už se cítím lépe, jizvy se zmenšily o 50 procent a zatím jsem spokojený s tím, jak se zákrok povedl,“ dodal nakonec.

Související články

Další články