Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Už je Míša v rodině? Karel Vágner naznačil vztah mezi bratrem Jakubem a jeho tanečnicí

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
láska
Už od začátku se spekulovalo o tom, jestli mezi rybářem Jakubem Vágnerem (37) a jeho tanečnicí Michaelou Novákovou, není náhodou něco víc. Během soutěže se ani jeden k potenciálnímu vztahu nevyjádřil. Poslední finálové kolo, když se napětí uvolnilo a emoce stoupaly, leccos prozradilo a jak je vidět, ani Jakubova rodina to nepřešla bez povšimnutí.

Od začátku mezi sebou měli perfektní vztah. Michaela Nováková vydolovala z milovníka Amazonie na tanečním parketu vždy to nejlepší a díky píli a dřině se dostali až do finálové trojice. Chemie mezi nimi byla jak na samotných vystoupeních, tak i na trénincích. Při sobotním závěrečném hodnocení to zdůraznil i porotce Jan Tománek. „Ta chemie, jaká mezi vámi je, z vás sálá,“ okomentoval.

Pověstné chemie si ale všimla i Jakubova rodina. Bratr Karel Vágner (44), který na finálový večer vyrazil s manželkou Simonou Krainovou (46), začal během přenosu postovat příspěvky, ve kterých leccos naznačuje. „Tak co, kámo, Míša už je v rodině, nebo jak to je?“ napsal Karel k videu, kde Jakub s Míšou tančí jeden z finálových tanců.

„Nechápu, jak jsi ho zvládla :)) dobrá práce,“ napsal pro změnu Karel ke společné fotce, kde jsou bratři i s oběma „partnerkami“. Jisté je, že vztah těchto dvou by udělal radost i Jakubově mamince, která by syna ráda viděla po boku stálé partnerky.

Jakub je ale duší natolik dobrodruh, že je asi opravdu těžké si ho „ochočit“. V minulosti se o to pokoušelo několik žen. Naposledy modelka Eliška Bučková (30), která s Jakubem chodila několik let. Zlom přišel zřejmě tehdy, když Eliška naznačila, že by se ráda usadila a založila rodinu. Jakuba tato informace pravděpodobně dost otrávila a pár se i přes velkou počáteční zamilovanost, rozešel.

Jak tedy dopadne vztah mezi rybářem a tanečnicí? Odjede Míša s Jakubem do Amazonie, jak naznačovali na začátku soutěže? Asi jenom čas ukáže, jak to mezi těmito dvěma dopadne…

Související články

Další články