Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

UŽ JE MAJÍ: Policie na LETIŠTI dopadla cizince, kteří surově zkopali číšníka v Praze!

Cizince, kteří brutálně útočili v Praze, dopadla policie.
+ Další 4 fotografie
Policisté po dvou dnech pátrání dopadli skupinu sedmi cizinců, kteří v sobotu večer útočili v centru Prahy ve Vladislavově ulici. Seděli na letišti v jedné z restaurací Po slovní potyčce, kterou vyvolalo upozornění číšníka, že je na zahrádce restaurace zakázáno pít vlastní alkohol, muže brutálně zkopali do bezvědomí.

„Krátce po půl šesté večer policisté z Ředitelství služby cizinecké policie v odletové hale ruzyňského letiště zajistili sedmičlennou skupinu cizinců, které pražští kriminalisté ze sobotního útoku důvodně podezírají,“ uvedl policejní mluvčí Jan Daněk.

„K jejich dopadení výrazně přispěla všímavá cestující, která cizince poznala díky medializaci případu. Zajištěné osoby si již převzali kriminalisté, kteří se vyšetřováním celého případu zabývají. Ti budou nyní jednotlivé cizince podrobovat standardním úkonům trestního řízení,“ dodal Daněk.

Muž, kterého v sobotu večer v centru Prahy cizinci brutálně zbili, skončil po převozu do nemocnice a operaci na jednotce intenzivní péče. Kriminalisté rozjeli pátrání a po dvou dnech je dopadli. Jedním z uvažovaných míst, kde se mohli skrývat, byla ubytovací zařízení v metropoli či jejím okolí.

V případě, že budou muži obviněni, hrozí jim až 10 let ve vězení.

Mohlo by vás zajímat

Další články