Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Už je celý fotřík: Veřejnoprávní syn Vladimíra Železného jde taťuldovi čím dál víc do podoby

Táta Vladimír a syn Jakub Železní
Zdroj: Profimedia.cz, ČT
+ Další 3 fotografie
Jeden z nejkontroverznějších mediálních bossů porevoluční historie Vladimír Železný (73) může být pořádně pyšný! Synátor exšéfa Novy Jakub (44), hvězda zpravodajství České televize, je totiž v branži pořádně respektovaný, navíc začíná jít slušně tátovi do podoby.

Léta jsme ho především v Událostech České televize a při různých volbách vídali s tmavou kšticí, ta Jakubovi ale už začíná šedivět a přidal k ní i vousy, čímž napomohl, aby se přiblížil i tátově vizáži. Jen brýle a jejich napůl sundávání se smrtelně vážným výrazem v obličeji nám chybí!

Pro Českou televizi dělá syn Vladimíra Železného od roku 1999, o osm let později začal uvádět Události, komentáře V současnosti patří už šest let k pilířům hlavní zpravodajské relace (a zároveň se vrací i do té komentářové) a zdá se, jako by už neodmyslitelně patřil k inventáři veřejnoprávní telky

Jakub Železný je hned dvojnásobným vysokoškolákem, žurnalistiku vystudoval na Filozofické fakultě v Olomouci, mediální studia zase na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze.

O jeho soukromí tušíme velmi pramálo, pečlivě si ho chrání. Víme jen, že minimálně kdysi randil s Markétou Smílkovou, s níž má sedmiletého syna Šimona.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy