Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Už i Rusové mají svoji Barbie: Svléká se radši než ta česká, tady je 20+ sexy fotek!

+ Dalších 110 fotografií
Sexy galerie
Rusové zase dohánějí, co zaspali, a už mají také svou živoucí Barbie. A nutno podotknout, že své české konkurenci v mnoha ohledech šlape na paty. Na rozdíl od Gabriel Jiráčkové (19) vyškrtla Angelica Kenova (28) stud z popisu práce a ráda se vystavuje bez jediného kousku oblečení. Jinak toho ale mají holky společného víc, než by je samotné napadlo!

Angelica Kenova (28) je první ruská Barbie, k níž se rodiče jako k panence chovali už odmalička. A byli to právě oni, kvůli nimž se sympatická blondýnka rozhodla pokračovat ve snaze stát se živoucí hračkou pro holčičky.

Zbývá jí toho už vskutku málo, co by neměla s Barbie společného. Chlubí se útlým pasem, bujným poprsím a dokonalou tvářičkou. Podobně jako její česká konkurentka Gabriel Jiráčková (19), která je však o poznání mladší a za její proměnou nestojí rodiče, ale přítel Maxmilián Semela (36).

Téměř třicetiletá Angelica ale pociťuje i stinné stránky tvrdé výchovy svých rodičů. „Byla jsem jako princezna, ale nikdy mě nepustili s žádným klukem ven, nedospívala jsem jako normální člověk. A výsledkem je, že nejsem na opravdový život připravená, bojím se chodit mezi lidi,“ postěžovala si pro britský dailymail.co.uk.

Strach ovšem nemá z nahoty, kterou se její Instagram jenom hemží. Když odhodí ruská Barbie zábrany, je to radost pohledět. V tomhle je naše česká Barbie o poznání zdrženlivější, když se však odváže, tak to také stojí za to. Mrkněte na peprnou galerii!

Mohlo by vás zajímat

Další články