Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Už i Berenika Kohoutová: Předvedla se nahá jen v menstruačních kalhotkách

Berenika Kohoutová: Nahá v menstruačních kalhotkách
Zdroj: Se souhlasem Berenika Kohoutová
+ Další 3 fotografie

Berenika Kohoutová se zařadila do čím dál početnějšího zástupu českých hvězd, které propadly kouzlu menstruačních kalhotek. Podobně jako Ornella Koktová nebo třeba Míša Tomešová je na Instagramu vychvaluje do nebes.

Berenika Kohoutová (31) se jala při příležitosti svých narozenin svěřit Češkám, jak přesně řeší ono nepříjemné ženské období ona. Objevila totiž zázrak v podobě menstruačních kalhotek. K tomuto trendu je řada dam skeptických, ty které je vyzkoušely, ale povětšinou hlásí spokojenost.

Do těchto nepříliš probádaných vod se kromě Bereniky pustila v nedávné době například Ornella Koktová. "Věc, která mi poslední měsíce zpříjemňuje život, jsou bezesporu menstruační kalhotky. Kombinace pohodlí, zájmu o zdraví, udržitelnosti a hlavně pocitu jistoty," rozplývala se na svém Instagramu.

"Sama čumim, že to šlo! Takže až si někdy zapomenu podprdu a budu mít měsíčky, tak je to v pohodě," hlásí se do klubu Berenika. "Cítím se v nich naprosto bezpečně i při silnější menstruaci, nikdy se nestala žádná nehoda, jsou opravdu mega příjemný a navíc moc hezký! Šetřme přírodu," vyzývá s poukazem na to, jak velkou ekologickou zátěž dámské hygienické potřeby představují.

"Jsem z nich nadšená a už mi ani menstruace nevadí, protože se nikde nic nehrne, neprotéká, nepřekáží (nebo jak to přesně nazvat), už si ani neumím představit tu pauzu s jinou společností než jsou kalhotky, fuj vložky a spol," přikyvuje jim Libertynka. A co vy?

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy