Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Už ho netají: Erika Stárková (37) se pochlubila exotickým tatínkem dítěte

Zdroj: se souhlasem Erika Stárková
+ Další 2 fotografie
zajímavosti

Populární herečka a multitalentovaná umělkyně Erika Stárková (37) se pochlubila rostoucím bříškem a ukázala muže, se kterým čeká dítě a chce s ním jít společně životem. Pár spolu vytváří a navrhuje stylové šperky a oblečení, můžete je potkat na hudebních festivalech, kde své výrobky prodávají a náramně si to užívají.

Erika Stárková konečně prolomila mlčení a přestala skrývat svou lásku a také rostoucí bříško. Jejím partnerem i otcem ještě nenarozeného potomka je „Indián“ César Chunk, který skutečně pochází z Jižní Ameriky, konkrétně z Peru, a svůj vrozený temperament nezapře.

Sympatický a exotický umělec se zabývá hudbou a také výrobou šperků a designem recyklovaného oblečení. Hvězda seriálu Most! a také show Tvoje tvář má známý hlas Erika Stárková tak objíždí se svou láskou nejrůznější trhy a festivaly a pomáhá Césarovi s prodejem jejich společné vlastní značky "Noční asociace".

Před čtyřmi dny Erika umístila na svůj Instagramový profil fotografii, kde je její těhotenství nepřehlédnutelné, a dokonce se pod svůj komentář podepsala jako Erika Chunk, tedy příjmením své lásky Césara. Zda proběhl sňatek, není jasné, ale láska je to v každém případě velká. Obě hrdličky si evidentně velmi rozumějí, Erika (37) je i stylem svého oblékání velmi alternativní, také je společně pojí hudba, kterou oba milují. César je špičkovým DJ a jeho mixy jsou i díky jeho původu velmi originální.

Pokud by se fanoušek mimořádně talentované herečky Eriky na některém z festivalů s budoucí rodinou setkal, Erika se s každým ochotně vyfotí, každému z vás doporučí, který šperk vám sluší nejvíce.

Zajímavostí je, že sestra Eriky Lenka je manželkou slavného herce Václava Neužila, kterého čeká na 55. MFF v Karlových Varech světová premiéra filmu Zátopek, v němž ztvárnil hlavní roli. Charismatický herec Neužil má se sestrou Eriky Stárkové čtyřletého syna Vincenta, takže v rodině Stárkových bude pořádně veselo a o dětský smích nebude nouze.Související články

Další články