Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Už ho mají! Policie zadržela muže, který měl zavraždit prodavačku v Letňanech

Podezřelý z vraždy byl zadržen.
Zdroj: archiv
Otřesný případ se stal v obchodním centru v Letňanech, kde muž chtěl ukrást oblečení. Prodavačka se mu v tom snažila zabránit, a tak ji zavraždil. Policisté nyní muže podezřelého z vraždy chytili. Ten se nyní nachází v psychiatrické léčebně.

Muž se v obchodním centru v Letňanech pokusil ukrást oblečení a prodavačka mu v tom chtěla zabránit. Ten ji na místě zavraždil. „Podezřelého šestadvacetiletého muže kriminalisté během několika málo hodin vypátrali. Muž je nyní umístěný v psychiatrické léčebně a na případu budou kriminalisté dál pracovat,“ řekl portálu Novinky.cz mluvčí policie Jan Daněk.

Vyšetřování stále probíhá. „Podle prozatímních zjištění pachatel přišel do obchodu, tam se převlékl do nových šatů a zavraždil dvaačtyřicetiletou ženu. Následně z obchodu odešel a ještě před tím si z pokladny odnesl nezjištěný obnos peněz,“ dodal Daněk.

Svoje původní šaty pachatel v obchodě nechal. Jedná se o džíny značky Croop Denim, černé tenisky DC, kšiltovku Marks & Spencer, hodinky Daniel Klein, flanelovou kostkovanou košili značky Mustang a také zapalovač.

Policie bude během dne podávat další informace.

Související články

Další články