Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Už ho mají: Policie vypátrala, kdo pod most pohodil fenku svázanou ostnatým drátem

Policie si podezřelého odvedla.
Zdroj: Reprofoto: TV JOJ, Facebook
+ Dalších 10 fotografií
Případ brutálního týraní se odehrál na Slovensku v obci Sokoľany, kde pod mostem našli fenku svázanou ostnatým drátem. Podle veterinářky byla na místě tři až čtyři dny. Dnes je díky odborné péči v mnohem lepším stavu, ale čeká ji ještě dlouhá cesta. Policistům se nyní podařilo vypátrat, kdo je majitelem a zároveň podezřelým.

Na televizi Joj se po odvysílání reportáže o týrané fence začali obracet diváci, z nichž jedna výrazně pomohla policii dopadnout podezřelého. "První, co mě napadlo bylo, že když to nebudeme řešit, zítra to může být nějaká žena nebo dítě," prohlásila Julie, která mladíka nahlásila. Po shlédnutí strašlivých záběrů zvedla telefon a začala obvolávat obyvatele osady, které znala. O tom, kdo je pachatelem hrůzného činu, se tam prý šuškalo.

"Věděli, kdo to udělal, viděli to. Mají více informací," řekla TV Joj. Policie v osadě u Sokoľovan vyslechla svědky a zadržela údajného pachatele. Ten by měl být zároveň majitelem psa. Nikdo nechápe, jak mohl na němou tvář vztáhnout ruku tímto způsobem.

Jako pytel odpadků byla fena pohozena pod mostem v obci Sokoľany. Měla končetiny a čumák svázaný ostnatým drátem až do masa. Jedni z prvních, kdo zveřejnili fotografie, byli pracovníci košického útulku.

Související články

Další články