Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Už ho má až po krk! Jiří Pomeje naštval milence své ženy: Udělá z něj Plaček fašírku?

Zdroj: Profimedia.cz, Instagram, Facebook
+ Dalších 26 fotografií
tahanice o andreu
Jakmile přijde na přímé porovnání těch dvou mužů, většina už z fotek asi lehce odtuší, jak by dopadlo, kdyby se ti dva střetli tváří v tvář. Z Jirky Pomeje (53) by asi zbyl jenom mastný flek! Prý ale přesto dělá všechno pro to, aby Petr Plaček (38), nová láska jeho manželky, porušil svoje zásady a vyřídil si to s ním jako chlap s chlapem!

Když jsme s Petrem Plačkem hovořili poprvé, byl vůči manžílkovi své lásky smířlivý.

„Vůbec ho nechci usměrňovat. Beru to tak, že to není moje věc. Chápu, že kdyby Andrea byla s kýmkoli, každý bude pro něj špatný. Myslím si, že pro chlapa, který má s manželkou dítě a rozvádí se, nebude nikdo na světě dobrý. Rozumím mu. Říkal o mně, že jsem pedofil a gay. To je možná blbé, ale nezazlívám mu to. Ze zásady se nemstím. To by musel něco udělat Andy, abych se do toho vložil. Útoky na mě jsou mi jedno,“ prohlásil tehdy vysportovaný chodící testosteron.

Teď už si ale Jiří Pomeje (53) jeho pozornost získal.

Pravda o homosexualitě

„Osobně jsem se s ním ještě neviděl. Ale už jsem se o sobě doslechl věcí. Nejen to, že jsem gay, ale za týden jsem byl i k*revník. A jestli to takhle bude pokračovat, budu snad i vrah. Ale tím mě nerozhodil. Mám čisté svědomí. S chlapem jsem nikdy nic neměl a jsem věrný. Na tom si zakládám, takže má smůlu. Přijde mi, že už nemá co vymyslet, tak to zkouší jinak,“ myslí si nabušený klempíř.

Pak ale dal najevo, že už pro bývalého dabéra nemá žádné pochopení.

„Dřív mi ho bylo líto, ale potom, co jsem zažil, jak se chová k Andy, tak mě to přešlo. Moc to nechápu. Sám jsem žárlivý, ale ve vztahu, určitě ne po něm,“ kroutí hlavou Petr Plaček. O něm Jirka Pomeje prohlásil třeba i to, že mu chce ukrást dceru a adoptovat ji.

„Sama ho obdivuju za to, jakou má s Jirkou svatou trpělivost. Většina chlapů by to už nevydržela. Vždyť to byly dennodenně konflikty a vypjaté telefonáty! U všech těch hrůz byl. Ale jsem ráda, že se do toho nechce plést. Už takhle byly problémy, začaly by ještě horší,“ přidala k tomu postřeh Andrea.

Tak snad má Jiří rozum a nebude dál Petra přesvědčovat o tom, že by ho fakt měl převychovat…

Související články

Další články