Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Už dvakrát jsem chtěl odejít: Majo Seman (†20) o líbačce s Kovym a mrazivá slova před smrtí

Majo Seman měl krátký románek například s českým youtuberem Kovym.
Zdroj: instagram/itsmajoseman, kovy_gameballcz
+ Dalších 8 fotografií
tragédie

Smrt jako rána z čistého nebe potkala slovenského influencera. Majo Seman (†20) prohrál svůj dlouholetý boj se závislostí na drogách. Youtuber měl během života řadu kontroverzních vztahů. Nešťastně zamilovaný byl do slovenské youtuberky Lady Zika a svou první pusu si dal spontánně na romantickém rande s českým youtuberem Kovym. Svůj poslední vztah se stejně drogově závislou partnerkou už na něj byl moc.

Sledující napřed nechtěli věřit, že je to pravda. Slovenský youtuber Majo Seman (†20) se netajil tím, že bojoval se závislostí na omamných látkách, zejména na těžkých drogách, jako je heroin. Snažil se však se svým problémem něco dělat, vyhledal pomoc odborníků a absolvoval léčení. To mu ale zřejmě nepomohlo.

"Policie mi oznámila, že můj syn zemřel," uvedla jeho matka s tím, že žádná slova nemohou vyjádřit pocity bolesti a smutku. Přitom na konci září by Majo oslavil 21. narozeniny.

Mrazivá slova před smrtí

Před pár dny přitom napsal, že je vše na dobré cestě. "Menší pozitivní zpráva! První měsíc bez drog mám dnešním dnem za sebou, jsem šťastný. Už brzy mě uvidíte nezastavitelného a čistého," zní popisek u jeho fotky na Instagramu z 24. srpna.

Přesné okolnosti smrti zatím nejsou známy. Je pravděpodobné, že souvisí právě s jeho drogovou závislostí a možným předávkováním, některé signály však poukazují na možnost sebevraždy. "Už dvakrát jsem chtěl odejít, ale vaše podpora mě tu udržela. Za to jsem vám neskutečně vděčný," napsal Majo na konci srpna.

Mezi jeho lásky patřil i Kovy

Majo Seman měl během svého působení na sociálních sítích celou řadu kontroverzních vztahů. Sám sebe považoval za pansexuála, tedy člověka, kterého fyzicky přitahují jak ženy, tak muži. Nejdůležitější pro něj je ovšem duše.

Zamilovaný byl dlouho do youtuberky Lady Zika, která jeho lásku neopětovala. Také prozradil, že svou první pusu dostal od českého youtubera Kovyho, který se svou homosexuální orientací netají.


"Bylo to romantické, šli jsme se společně projít na pražský Střelecký ostrov, leželi jsme vedle sebe na trávě a dívali se na sebe," řekl ve videu.

"Pak jsme se začali líbat a do toho začal ohňostroj. Bylo to jak z nějakého filmu," vylíčil Majo Seman s tím, že snad nebude Kovymu vadit, že tento zážitek popsal. V komentářích pak dodal, že Kovy úžasně líbá.

S řadou youtuberů však už zase tak pozitivní vztahy neměl. Často prý pomlouval ostatní youtubery a kolovaly o něm fámy, že je manipulátor. Jeho poslední vztah s Adélou, která rovněž jela v drogách, trval prý střídavě pět let.

​Společná budoucnost bez drog? Jen idylka

"Vždy jsem se k ní zase znovu vrátil, když už jsem na tom byl dobře, byl jsem čistý. Naposledy jsme se dohodli, že budeme bydlet spolu a oba chodit do práce, já na benzinku a ona do kavárny," ​popsal Majo, jak plánovali společnou budoucnost bez drog.

"Ale lhala mi, že už drogy nebere, a čím déle jsem vedle ní byl, zase znovu jsem do toho spadl i já," popisoval ve svých instagramových stories. Záběry však ukazují, že byli těžce drogově závislí oba.

Influencer Majo Seman měl přes 95 tisíc odběratelů na YouTube, 65 tisíc na Instagramu.


Související články

Další články