Seriál Bohéma byl dlouho avizovaný a diváci se nemohli dočkat, až se začne vysílat. Po pár dílech jsou ale zklamaní a bouří se. V seriálu se to totiž hemží nahými zadky a sprostými slovy. Bohéma ztrácí spolu s noblesou i samotné diváky. Diváci také nadávají, že je film vysílán před 22. hodinou a vidět tak na obrazovce ještě před 21. hodinou chlupaté mužské zadky je hnus.

Režisér Robert Sedláček (43) před kamerou svlékl hned několik mužů. Neunikli tomu Jaroslav Plesl (42), Vladimír Polívka (27), ale i Michal Balcara (30) nebo Michal Dlouhý (48). I když jde samozřejmě o samé fešáky, všichni by v seriálu raději viděli ženské zadky, protože na ty je hezčí pohled. Nahota se ale v seriálu stupňuje a díl od dílu jí vidíme více.

A právě na pánská pozadí se snesla vlna kritiky. „Pan režisér má zjevně úchylku na mužské zadky. Budiž mu přáno, ale nemohl by se na ně koukat někde v soukromí, a ne při natáčení?“ zlobí se jeden z diváků v diskusi na stránkách ČT. „Seriál je to celkem zajímavý, ale nevím, proč se mám každý díl dívat na nahou p*del některého z českých herců. Režisér Sedláček si v tom přímo libuje,“ myslí si další. Tak uvidíme, koho pan režisér ještě před kamerou svlékne a čí zadek odradí další diváky.