Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Už dnes večer se v Ulici budou slavit Vánoce: Víme, jak si je postavy užijí!

Jak se budou v Ulici slavit vánoční svátky?
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 19 fotografií
Přestože nám letos Ježíšek nadělí dárky v neděli, v Ulici budou slavit Štědrý den už dnes večer. Pro mnohé postavy z oblíbeného seriálu to budou jedny z nejkrásnějších Vánoc, na které budou ještě dlouho vzpomínat. A to nejen proto, že takhle krásnou vánoční výzdobu staří známí v jejich ulici ještě neměli.

V posledním letošním dílu Ulice se budou slavit Vánoce. Přestože Ježíšek bude nadělovat dárky až v neděli, do Ulice zavítá už dnes. A my víme, jak si vaše oblíbené postavy užijí sváteční oslavy.

Nádherné Vánoce čekají malého Šímu, pro kterého připraví Aleš v pátek náhradní Štedrý den. Na ten pravý se totiž neuvidí, protože Aleš bude ve službě a pak pojede za matkou do Liberce. A tak pro něj v pátek přichystá velké překvapení. Celý dům vyzdobil vánočními světýlky. Krásnou podívanou si tak neužijí jenom Šíma s Gábinou, ale i všichni ostatní z ulice.

Naopak nepříliš sváteční nálada bude panovat u Marečkových. Věrka s Lubošem se totiž kvůli přiznání k vykrádačkám nebaví. Bohužel na tom nic nezmění ani vánoční čas. Věrka se na Vánoce raději vypraví ke kamarádce. A ve slabé chvilce se ozve Michalovi, svému miláčkovi z mládí, což možná bude mít fatální následky.

Maléřovi se už nemohou dočkat Vánoc v Loučce a jsou nadšeni, že za nimi na svátky přiletí z Ameriky Rozina. Vánoční přípravy jsou v plném proudu ale i u nich, Veronika má plné ruce práce s pečením cukroví. Trochu nestíhá, a tak jí pomůže Marcela.

Nyklovi slavili o týden dříve všichni pohromadě včetně babičky Vilmy. Lumír a Světlana s maličkým Lexíkem totiž stráví Štědrý den na horách a Vendula se zase chystá za rodinou do Sokolova.

A co dalšího čeká vaše hrdiny z Ulice na Vánoce? Dívejte se už dnes večer v 18.25 na TV Nova.

Související články

Další články