Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

UŽ DNES PADNE ROZSUDEK: Státní zástupce požaduje pro Terezu H. co nejtvrdší trest!

Už ve středu by měl být nad pašeračkou Terezou H. vynesen verdikt. Státní zástupce vedl 2,5 hodiny trvající proslov, ve kterém shrnul celý případ a pro Češku požaduje co nejtvrdší trest. Tereza se nakonec cesty domů nedočká, soudce rozhodl a pašeračka stráví 8 let v base!

Soud s Terezou H. je u konce. Závěrečnou řeč pronesl nejen státní zástupce Aftab Ahmed, který zopakoval všechny důkazy a zdůraznil kufr, ve kterém byl heroin převážen, ale i Terezin obhájce, který obhajobu staví na tom, že zavazadlo plné drog nepatřilo zadržené Češce.

Soudce Šahzád Raza, který Tereze slíbil, že nad ní vynese rozsudek co nejdříve, své slovo splnil. Bude to právě on, kdo bude mít ve středu konečné slovo. Ačkoliv se díky němu heroinová Tereza brzy dozví, jaký bude její osud, v jiných ohledech na ni byl přísný. Raza zakázal Tereze kouřit, následně odvolal jejího oblíbeného strážce a vydal i univerzální zákaz, aby jí kdokoliv s výjimkou advokáta poskytoval materiální zázemí.

Tereze hrozí i 10 let ve vězení, Češka je ale přesvědčená o tom, že se vrátí domů. „Už brzo budu doma, doufám ve spravedlnost, jsem nevinná,“ prohlásila již několikrát. Už 20. března se ale dozví, jak skutečně skončí.

Heroinová Tereza byla zadržena v lednu 2018 na letišti v Láhauru, v jejím zavazadle bylo nalezeno několik kilogramů heroinu. Od té doby čeká na verdikt v cele v Pákistánu.

Související články

Další články