Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Už dál nemůžu mluvit! Hana Reinders přiznala, že manželská krize pokračuje

Už dál nemůžu mluvit! Hana Reinders přiznala, že manželská krize pokračuje
Zdroj: Se souhlasem Hany Mašlíkové
+ Dalších 7 fotografií
rozpad manželství?
Moderátorka a bývalá modelka Hana Reinders (38) nedávno přiznala problémy ve vztahu s trenérem MMA André Reindersem (39). Redakci eXtra.cz se dokonce před časem rozpovídala o tom, jak současnou krizi zvládá. Nyní však o manželství mluvit nechce a raději stále relaxuje u svých rodičů.

Problémy ve vztahu Hany Reinders a jejího manžela Andrého byly údajně dlouhodobé. Až nedávno však bývalá modelka bouchla do stolu. "Procházíme krizí a buď nám to manželství posílí, nebo nám ho to zabije,“ poznamenala moderátorka, které praskly nervy ve chvíli, kdy zjistila, že její muž navštívil strip club. "To, co se naposledy stalo, byla už jen třešnička na dortu. To člověk už vybouchne klidně kvůli banalitě," objasnila Hana redakci eXtra.cz.

Hana se svým synem nyní tráví čas u svých rodičů a od manželství si dává detox. "Ráj na zemi existuje. Srub a zahrada mých rodičů, kde prostě vypnete a užíváte si jen klid a pohodu," napsala na svých sociálních sítích. Užívá se letní pohody u bazénu a o manželské krizi nechce diskutovat. "Už o tom nechci mluvit, myslím, že bylo řečeno všechno. Nemám k tomu co víc říct," řekla redakci eXtra.cz.

Hana ale ví, že otce svého syna přeci jen nemůže úplně odstřihnout. „Mluvit spolu musíme, i kdybychom nechtěli. Dřív jsem na konci vztahu pálila mosty a pak už o mně dotyčný nikdy neslyšel. S Andrém ale máme syna, takže to ani jinak nejde," upřesnila a dodala, že André chce za malým Andreaskem přijet. Samotná moderátorka totiž nechce, aby manželská krize synovi nějakým způsobem ublížila. "Někdy to ve vztazích bývá tak, že jsou rodiče tak rozhádaní, že přestanou vnímat dítě a začnou se hádat i před ním. Pak by si člověk měl rozmyslet, jestli má v takovém případě smysl pokračovat a držet to za každou cenu,“ ukončila Reinders.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy