Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Už brzy bude v chomoutu: Tomáš Hertl na Zlaté hokejce prozradil datum svatby

+ Dalších 19 fotografií
sňatek
Tomáš Hertl (25) bez diskuze patří mezi nejlepší hokejisty, kteří se kdy v Česku narodili. V současné době patří mezi velké hvězdy NHL. I přesto si však našel čas, aby se v pondělí i se svou snoubenkou Anetou Netolickou ukázal na na vyhlášení 51. ročníku Zlaté hokejky. Při té příležitosti prozradil datum své svatby.

Ačkoliv galavečer Zlatá hokejka ovládl David Pastrňák, hned za ním se neumístil nikdo jiný než Tomáš Hertl. Toho doprovázela snoubenka Aneta Netolická, která mu v krásné róbě rozhodně nedělala ostudu. Nečekala ale, že i ona se objeví na pódiu.

Při příležitosti vyhlašování výsledků této ankety bylo prozrazeno datum, kdy se z talentovaného hokejisty stane ženatý muž. Do svatby s krásnou Netolickou už nezbývá ani měsíc, své „ano“ si hrdličky řeknou již 6. července.

Během Zlaté hokejky proběhl i falešný obřad, Tomáše s Anetou naoko oddal moderátor Michal Dusík. Na krásce byla vidět nervozita, pravdou však je, že nyní za sebou mají hrdličky velmi netradiční svatební zkoušku.

Mohlo by vás zajímat

Další články