Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Uwa otevíral svůj nový klub a hned průšvih: Kazma si přivedl školačku, kterou przní, a Zugarové ochmatával prsa Skamene!

Kazma a jeho lolitka.
Zdroj: herminapress.cz
+ Další 3 fotografie

DJ Uwa, podle Guinnessovy knihy rekordů nejčastější otevírač svých vlastních diskoték v Evropě, otevřel svůj nový podnik v Rybné ulici v Praze.

A akci v klubu Roxbury pojal ve velkém stylu. Nechyběl dort, dlouhá limuzína a samozřejmě celebrity, mezi kterými vynikal internetový moderátor Kamil Bartošek (27), který už se evidentně otřepal z údajných nedávných kopaček od Kateřiny Kristelové (33). Přivedl si čtrnáctiletou fanynku své internetové show, se kterou prý už i spí a jež jako by Kateřině z oka vypadla. Dívku prý našel opuštěnou na Černém Mostě a když se ukázalo, že je ubohým sirotkem bez rodičů, který touží po kariéře v šoubyznysu, slovo prý dalo slovo a Kamil výměnou za sex s lolitkou včera seznámil svou rozpustilou školačku s Julií Zugarovou (26) a dalšími megahvězdami.

Dobrá, konec srandy. Akce byla fajn, především díky Uwově nápadu stylizovat ji do osmdesátých let, což většina hvězd respektovala. Nechyběla Martina Gavriely s Marcusem Tranem, Zdeněk Style Hrubý, už trochu oklepaný Petr Janda (71) z Olympiku a samozřejmě Roman Skamene (58). Ten chodí vždycky, když to není dětská party bez chlastu, nota bene je-li na místě Zugarová, která herce dokonce nechala sáhnout na své legendární silikony

Podtrženo a sečteno, nebýt incidentu, kdy ochranka nevěřila Kazmovi, že slečna je plnoletá (Bartošek tvrdil, že to je Kristelová v kostýmu, ochranka, že snad pozná třináctileté dítě od MILFky) a botičky, kterou nasadila naproti sídlící Policie ČR na limuzínu Ornelly Štikové, aniž by si uvědomila, že to by si v případě megahvězd represivní složka neměla dovolovat, byla akce bez chybičky!

Související články

Další články