Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Zlatý Lukáš Krpálek má doma tuhle bohyni: Prozradil, čím si Eva získala jeho srdce

Zdroj: profimedia / koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
galerie

Dvojnásobný zlatý olympijský vítěz, judista Lukáš Krpálek (30) slaví ohromný úspěch a celé Česko je na něj velmi hrdé včetně jeho největší podpory, a to půvabné manželky Evy Krpálkové (28), která se svým mužem prožívala na dálku každou sekundu jeho boje o zlato. V jednom z rozhovorů Lukáš prozradil, jak si získala jeho srdce. 

"Za pár hodin den D… To, jaké mám nervy, slovy nejde popsat…. Držte palce, Lukášek si tu medaili za tu dřinu a vše, co pro olympiádu udělal, tak moc zaslouží," uvedla manželka judisty a dvojnásobného olympijského vítěze Lukáše Krpálka Eva na svých sociálních sítích den před jeho velkým úspěchem.

Na tohle si Lukáše Eva získala

Eva Krpálková byla pro svého muže i tou největší oporou v roce 2016, kdy se mu podařilo získat v Riu svou první olympijskou medaili. ANO si řekli v roce 2015 a společně vychovávají své dvě krásné děti, Tondu s Mariánkou. A láska jim stále kvete, v jednom z rozhovorů pro isport premium Lukáš Krpálek prozradil, čím si jej Eva získala.

"Když jsme spolu začínali a jel jsem na závody, soustředění, pokaždé jsem musel odjíždět s nějakou zásilkou. Měl jsem navařeno, napečeno. Když jsme spali u sebe, tak ráno jsem se probudil a měl na stole snídani," prozradil Krpálek, jak se o něj jeho žena, dříve rodným jménem Kaderková, už od začátku vztahu starala. "To musím říct, že tímhle si mě získala hodně. To na mě zapůsobilo dost. A celkově, že byla hodná," dodal dvojnásobný olympijský vítěz.

Sama Eva Krpálková má za sebou sportovní kariéru, konkrétně se věnovala basketu. Jejím otcem je navíc prezident evropské federace Tennis Europe Ivo Kaderka. A tak sportu jako takovému rozumí a ví, co cesta za úspěchem obnáší. "Ví, co to obnáší, co to je mít dvoufázové, třífázové tréninky. Když se vrátím z dopoledního tréninku unavený, chci si jít na chvíli odpočinout. Vím i z předešlých vztahů, že každá ženská to pochopení nemá," uvedl.

V galerii se podívejte, jaká bezmezně podporující, ale také půvabná žena na Lukáše čeká doma.

Související články

Další články