Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Clash of the Stars 8 Filmový festival Karlovy Vary 2024

Zaprodá Vémola duši bizáru? Terminátor už si u Clashe řekl o peníze, promotéři o dohodě mlží

+ Další 4 fotografie

Je šance, že se známý MMA zápasník Karlos "Terminátor" Vémola někdy objeví v Clash of the Stars? Na tento dotaz nám v pořadu eXtra Host odpověděl promotér COTS Tomáš Linh Le Sy a moderátor organizace Jakub Jíra. "Není tajemstvím, že Karlos má rád peníze, má rád luxusní život," říkají v reakci na nedávnou pobídku, kdy sám Vémola vyzval majitele Clashe k tomu, ať mu připraví lákavou finanční odměnu. Se zápasníkem organizace dlouhodobě spolupracuje a pojí je dobré vztahy. 

Český MMA bojovník Karlos Vémola se již brzy rozloučí se svou profesionální kariérou. Do velkého "grand finále", jak svůj konec mezi elitou nazval samotný zápasník, zbývá už jen několik málo zápasů. Jako vůbec poslední boj by měl na Karlose čekat odvetný fight s Attilou Véghem. Posléze se Karlos hodlá soustředit především na svou rodinu a případně trénování nových talentů.

„Po zápase s Attilou se prostě budu věnovat jiným věcem. Výchově mladých a nových talentů, výchově mých vlastních dětí a trávení času s rodinou. Mě už žádný velký boje bohužel nečekají a plácat se v tom nebudu,” sdělil zápasník před časem pro fighcast.one.


Vémola vyzval promotéra Clash of the Stars

Zápas v amatérské organizaci Clash of the Stars by si však i po oficiálním ukončení své hvězdné kariéry střihnout mohl. Není tomu tak dávno, co Vémola ve svém živém vysílání na Instagramu vyzval promotéra COTS Tomáše Linh Le Syho k tomu, ať mu připraví lákavou nabídku. "Tohle mi ve sbírce ještě chybí. Nemusím mít všechno, ale nikdy neříkej nikdy. Le Sy, show me the money!" prohlásil Vémola v livestreamu, čímž nepřímo řekl, že zápas za pořádný balík peněz si v Clashi rád střihne.

"Nemám žádné prachy, nemám mu co ukázat," zareagoval na Karlosovu výzvu Tomáš Le Sy s humorem v pořadu eXtra Host. "To Karlos samozřejmě zavtipkoval, ale není tajemstvím, že má rád peníze, má rád luxusní život," řekl Tomáš tak trochu záhadně. Dohodě s nejslavnějším českým zápasníkem by se ale samozřejmě nebránil.

Karlos s organizátory Clash of the Stars dlouhodobě spolupracuje. Nevynechal ani jeden z posledních galavečerů a na šestém turnaji dokonce usedl ve studiu COTS a poskytl organizaci v přímém přenosu rozhovor. Dříve také trénoval bojovníky Clashe, které vzal i do svého království, do Vémolandu. S organizací ho zcela očividně pojí dobré vztahy. Jak tedy probíhá jednání s ním? Úryvek z rozhovoru si můžete přehrát v náhledovém videu.

Celý rozhovor s Jakubem Jírou a Tomášem Le Sym, ve kterém se rozpovídali i o rozepřích s Oktagonem, o tom, jak sestavují startovní listinu pro své fenomenální a u diváků velmi oblíbené galavečery, nebo o skandálech, které se na jejich turnajích či tiskových konferencích odehrály, najdete na našem YouTube.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy