Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Uvidí Zeman VIDEO se šňupajícím Forejtem? Drsný vzkaz pro Mynáře! Co kancléř udělá?

Natočil video se šňupajícím Forejtem dealer, který chtěl zpět peníze? Nebo kompromitující materiál vznikl na politickou objednávku? Viděl celé video už prezident Zeman? Nyní má velkou možnost. Přes kancléře Mynáře dostal Hrad hodně zajímavou nabídku.

Muž, který natočil Jindřicha Forejta při šňupání drog, odmítá, že by pracoval na politickou objednávku. Prý šlo jen o peníze. Pokud pak nahrávku začal někdo politicky využívat, je to možné, ale za tímto účelem nevznikla. Alespoň to tvrdí muž, který Forejta v choulostivé situaci natočil – celý rozhovor najdete ZDE.

Redakce eXtra.cz hovořila s muži, kteří video nabízeli českým novinářům. Osloveny byly prakticky všechny významné v redakce v Česku. Oba muži hovořili o tom, že ke zveřejnění videa je motivovaly peníze. Video natočil muž, který pro Forejta sháněl drogy a pánskou společnost. Druhý muž pak vystupuje jako prostředník, který se prý jen snažil dostat video do médií. Tento muž se v pátek obrátil přímo na kancléře Mynáře a zaslal mu mail, že žádá o schůzku s prezidentem.

„Mám pro Vás návrh, a to, že za Vámi přijedu a můžete si mě vyzpovídat. Nebráním se jakékoliv otázce a samozřejmě Vám daruji celé video, abyste si ho mohl zkontrolovat a hlavně se na něj podívat. Myslím a pevně doufám, že po zhlédnutí tohoto videa přestanete koketovat s myšlenkou, že by mohl J. Forejt vykonávat jakoukoliv reprezentativní činnost pro ČR,“ stojí v mailu.

Muž žádá prostřednictvím Mynáře o schůzku s prezidentem. Sám prezident Zeman v rozhovoru pro rádio Impuls uvedl, že video dosud neviděl a ani nemá jistotu, že video existuje. Zeman dál trvá na tom, že Forejt by měl vykonávat funkci velvyslance ve Vatikánu.

Mezitím novináři z webu HlidaciPes.org ověřili autentičnost videa. Na nahrávce je skutečně Forejt. Hovoří o tom, že šňupe „piko“, a pak vyjednává pracovní záležitosti po telefonu. „Nechtěl jsem zasahovat panu premiérovi do voleb. Určitě. No, ono se to ještě připravuje, dokumentů je tam celá řada, takže kdyby to bylo toho 17., 18. Výborně, pokud pan premiér může. Jste moc hodná. Děkuju, nashle, mějte se,“ cituje HlidaciPes.org Forejtova slova z nahrávky.

Související články

Další články