Tony dřív přemýšlel o tom, co asi tak jeho manželka celé dny dělá, když je s dítětem doma. Říkal si, jak je nespravedlivé, že on musí chodit do práce a ona ne. Myslel si totiž, že jeho žena se celé dny dívá na televizi nebo si hraje s dítětem a spí.

Pak si ale takový jeden den vyzkoušel a nestačil se divit. Celý den se pěkně oháněl a zjistil, že starat se o dítě není žádný med. Manželku teď obdivuje za to všechno, co dělala, a aby jí to dal najevo, postl na Facebook fotografii, která dojala celý svět.

Tony Emms zveřejnil fotografii manželky a jejich dítěte, jak sladce spí, a pod fotku napsal dojemný vzkaz: „Mojí ženu brzy ráno z postele vyžene dítě, které má hlad. Ona má hlad také, ale musí nejdříve nakrmit dítě. Potom sedí a hraje si s ním, pak mu vymění nechutnou plenku, opět si s ním hraje. Když dítě na chvíli usne, moje žena si zdřímnout nemůže. Žehlí prádlo, vyčistí dítěti hračky a začne mýt hrnce. Ona je zvláštní typ člověka, který dal všechno do výchovy svého dítěte. Opravdu je oba dva miluji a oba si zaslouží odpočinek.“ Jen aby si to uvědomili všichni chlapi na světě, jejichž ženy jsou doma s dítětem.