Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Uvařím a všechno to sním: Andrea Verešová vyměnila luxus za kuchyňskou zástěru

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
kuchtička
Andrea Verešová (39) si letošní léto pořádně užila. Byla několikrát na dovolené u moře a přímo v destinacích, které nepatří k těm nejlevnějším. Své dokonalé tělo opalovala na řeckém ostrově Mykonos i ve francouzském Saint-Tropez. Teď už je Andrejka doma a věnuje se běžným domácím povinnostem - například vaření.

Andrea Verešová (39) je nejen ve svých skoro 40 letech stále žádanou modelkou, ale je také matkou na plný úvazek. Tato slovenská kráska vypadá, jako by byla pro přehlídková mola a fotoaparát zrozená, jenže Andrejka je také praktická žena a umí vzít do ruky i vařečku.

Po luxusním snídaních, které si vychutnávala s výhledem na moře, je zpátky v realitě. I ta ale nemusí být zlá, když si ji člověk umí zpříjemnit. Například ovocnými knedlíky, do kterých se Andrejka o víkendu pustila.

Rodinné recepty si nemůže modelka vynachválit. "Zbožňuji klasické domácí recepty," napsala k videu, kde kuchtí meruňkové knedlíky. Na pomoc jí přišla i dcera Vanesska, která se maminčina výtvoru už nemohla dočkat. "Uvařím a potom to všechno sežeru," podotkla Verešová, která se pyšní tělem bohyně.

Málokdo by jí tento výrok proto věřil. Je jasné, že kvůli tomuhle zhřešení v podobě domácích knedlíků si Andrejka při příštím tréninku přidá o několik kilometrů navíc.

Související články

Další články