Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Utýraný Mareček by dnes oslavil 3. narozeniny: Lidé na chlapečka nezapomněli, vzdávají mu hold fotografií

Zdroj: Facebook
+ Dalších 21 fotografií
tragédie
Chlapeček s nejsmutnějším osudem u nás. Mareček, kterého utýral jeho otčím, zatímco chlapcova matka jen nečinně přihlížela, by dnes oslavil své 3. narozeniny. Jeho život však 16. února tragicky vyhasl poté, co chlapeček podlehl následkům týrání. Lidé po celém Česku na malého stále vzpomínají a vzdávají mu hold fotografií, kterou umisťují na své facebookové profily.

Když se Českem rozšířila zpráva o tragickém úmrtí malého Marečka, jen málokdo se o ni vůbec nezajímal. Osud malého chlapečka nebyl lidem lhostejný a zatímco jeho matka Simona T. mu neuspořádala pohřeb, veřejnost se sešla v Lounech, aby jeho památku uctila pomocí svíček a plyšáků. Na sociálních sítích se pak shodli, že už je čas nechat Marečka odpočívat v pokoji. Dnes by ale chlapeček slavil narozeniny a jen málokdo na něj zapomněl.

Facebookem začal kolovat snímek dětské ručičky s datem Marečkova narození a úmrtí. Tu si nyní lidé dávají na svůj profil jako projev úcty Marečkovi, jehož život byl krutý a krátký. Nejedna žena se na sociální síti nechala slyšet, že by se malého raději ujala, než aby se mu stalo to, co se stalo.

Fotografii, která koluje Facebookem, vám přikládáme do galerie. Můžete se tedy přidat k dalším uživatelům a vzdát Marečkovi v den jeho narozenin hold.

Související články

Další články