Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Útulné bydlení Evy Čížkovské: Číšnice Janinka z Hospody má v ložnici své nahé fotky

Útulné bydlení Evy Čížkovské: Číšnice Janinka z Hospody má v ložnici své nahé fotky
Zdroj: Showpix.cz
+ Dalších 11 fotografií
galerie
Eva Čížkovská (54), kterou si televizní diváci pamatují především jako číšnici Janinku z oblíbeného seriálu Hospoda, se pochlubila svým bydlením. Útulně zařízenou domácnost zdobí spousta suvenýrů a je na první pohled znát, že kromě nich si herečka potrpí i na dobré víno a kosmetiku. Podívejte se, jak žije.

Bydlení Evy Čížkovské je velmi útulné a plné barev. Nejvymazlenějším pokojem je nepochybně ten obývací, který jen září. Vymalovaný je sice na fialovo, ale stěny zdobí i bílé pruhy s květinami a na bílé pohovce vynikají pestrobarevné polštáře.

Při pohledu na to, co má Čížkovská v poličkách a na stěnách, si nelze nevšimnout, že má velkou zálibu v suvenýrech. Kromě hrnečků ze všech možných koutů světa se pyšní i tradiční maskou, starožitnou vázou či velmi cenně vypadajícím dřevěným zrcadlem.

Čestné místo mají v Evině domácnosti i lahve vína, kterých má spousty a jsou vyskládané v policích pod kuchyňským barem. Obzvláště hodně prostoru pak zabírá kosmetika, které má Eva jako herečka v koupelně spoustu.

Žhavé snímky v ložnici

Nejzajímavější místností v domě Evy Čížkovské je ložnice. Ačkoliv je na první pohled úplně běžná, každou návštěvu musí zaujmout, že na stěnách visí sexy snímky z dob, kdy byla herečka mladší a ráda se odhalovala. Podívejte se do galerie, s jakými fotkami nad hlavou Eva usíná.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy