Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Utrpení špindíry Lucie z Výměny manželek: Nevěra, TÝRÁNÍ a noční můry!

Utrpení špindíry Lucie z Výměny manželek: Nevěra, TÝRÁNÍ a noční můry!
Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 28 fotografií
Výměna
Lucie (24) ze středeční Výměny manželek znechutila diváky. Špinavá domácnost by nebyla to nejhorší, největším šokem byly černé zuby její mladičké dcery. Po natáčení krachl její vztah s Radkem (28), který pláchl za jinou. V minulosti ho prý podváděla, vyplavalo však na povrch, že nevěrný byl i on. Náhradní manželka Štěpánka (32) si navíc myslí, že Lucie nebyla tou nejhorší.

Poslední díl Výměny manželek má drsnou dohru, od špindíry Lucie (24) utekl partner Radek (28). Náhradní žena Štěpánka je ale přesvědčená, že to všechno bylo trochu jinak, než Radek tvrdí.

„Zjistila jsem, že byl hroznej intrikář. Já nesnáším lež a faleš, a když jsem ho prokoukla, nemohla jsem to překousnout," řekla po natáčení televizi Nova. „Dozvěděla jsem se, že se o holky vůbec nestará a nic o nich neví. Když jsem se ho ptala, proč má Vaneska černý zuby, řekl mi, že netuší. Tak jakej je to táta, když tohle o svý tříletý holčičce neví? Všechno navíc sváděl na svoji přítelkyni, ale já myslím, že na tom, jak žijí, mají podíl oba," dodala znechuceně.

Vztah Lucie a Radka měla poznamenat i nevěra ze strany čtyřiadvacetileté špindíry. Štěpánka si však myslí, že chyba nebyla jenom na její straně. „Pak jsem se od jeho kamarádů dozvěděla, že on ji nechal v bytě s holkama a odstěhoval se k nějaký jiný. Když to nedopadlo, vrátil se," řekla.

Navíc pojala podezření, že Radek svou dnes už bývalou partnerku psychicky týral. Prý si musela přijít pro jeho svolení, aby si mohla něco koupit. Ptát se údajně musela i na takové banality, jako je pozvání kamarádek nebo návštěva kadeřnictví.

Šokovaná Štěpánka už by do Výměny manželek nešla, stejně to vidí i její partner Martin. „Já jsem měla chvíli po příjezdu domů noční můry, ale teď už se tomu směju. Beru to jako velkej vtip," svěřila Štěpánka portálu TN.cz.

Související články

Další články