Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Utrpení nevyléčitelně nemocné Kadeřávkové (21) z Ulice: MODLÍM SE za svůj život!

Anička Kadeřávková se modlí, aby už mohla žít normálně!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 59 fotografií
Po 56 dnech nákladné léčby nevyléčitelné lymeské boreliózy podala Anička Kadeřávková (21) hlášení o tom, jak se cítí. A fanoušci hvězdy nekonečného seriálu Ulice se mohou radovat, ze slov herečky se totiž konečně vytratila beznaděj!

Desetitisíce musela Anička KadeřávkováUlice, kde ztvárňovala Rozinu Maléřovou, dát za brutální léčbu nevyléčitelné lymeské boreliózy. Šílených 56 dní brala silná antibiotika a před týdnem se už začala z takového náporu hroutit.

Tomu už naštěstí odzvonilo! „A je to tady. Dneska jsem si vzala svoje poslední antibiotika. Když jsem si vytahovala tu poslední zavedenou jehlu z ruky a silně zamáčkla vpich kapesníkem, abych zastavila krvácení, vytryskly mi slzy,“ napsala očividně rozradostněná Kadeřávková na Instagram.

„Jsem tak moc vděčná svému tělu za to, že přes všechno, co do něj dopuji a čím ho zmáhám a jak moc ho občas nesnáším za to, že mě bolí se nedá a zvládá to. Že přes veškerou námahu, stres a nápor, které jsou mojí denní náplní, to dává. Dýchá, chodí a žije. Se mnou. Nevzdává to a bojuje,“ pokračovala v dojemném tónu.

Boj se zákeřnou chorobou bohužel zdaleka nekončí. Před Aničkou je ještě dlouhá cesta, kterou však rozhodně nehodlá vzdát. „Všemi buňkami, každou částí těla se denně modlím, ať je to brzo dobrý a já jsem zdravá. Teď pokračuji bylinnou léčbou a v dietě. Ale jsem zase o krůček blíž!“ uzavřela Kadeřávková přesvědčeně.

Držíme palce i u nohou, abys byla co nejdřív v pořádku, Aničko!

Související články

Další články