Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Utrpení Mariana (47) z Výměny: Žena ho nakazila žloutenkou, skončil v nemocnici!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 14 fotografií
Zákeřná nemoc
Iva (19) a Marian (47) si prošli krušnými časy. Po Výměně manželek se strhla bouře a téměř padesátiletý otec Dominiky a Anetky byl za pedofila. Dodnes to popírá, ale smířil se s tím, že někteří ho tak uvidí už navěky. Ještě než poznal Ivu a v jejích patnácti ji oplodnil, randil také s mladší slečnou. Neudělal jí dítě, naopak něco dostal od ní. Marian se nakazil žloutenkou a skončil v nemocnici!

Marian (47) z kontroverzního dílu Výměny manželek se přiznal k nepěknému zážitku. Ještě než poznal Ivu (19), měl románek s mladší slečnou, která ho nakazila zákeřnou žloutenkou.

"Před manželkou jsem žil s 43letou, kterou zajímala hlavně zahrádka. Pak s 26letou, od které jsem nakonec chytil žloutenku typu B, kterou jsem vyléčil za dva měsíce ve špitále," svěřil se Marian, který pracuje v pivovaru, aby zabezpečil rodinku.

Na tu se sice i téměř tři roky od vysílání již kultovní Výměny stále snáší kritika, Iva s Marianem se ale snaží nic si z toho nedělat. Někdy to jde víc, jindy zase méně.

"Máme se jako rodina dobře, manželce už bude 20, ale pedofil podle blbců budu až do smrti," stěžuje si Marian. "No a naše děti? Jsou veselé, živé, hravé a šťastné. Pití mají dostatek a chováme je dost často," uzavřel rázně.

Související články

Další články